• OM azonosító: 035316
  • 1117 Budapest, Bogdánfy u. 5/b.
  • +36 (1) 796-7594
  • Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • E-naplo
  • Magyar
  • English (UK)
  Név Tanított tárgyak Iskolai feladatok E-mail

Abermann Júlia

  Iskolapszichológus abermann.julia@kag.hu

Báldy Fruzsina

Testnevelés   baldy.fruzsina@kag.hu

Békés Anna

Történelem Fejlesztőpedagógus bekes.anna@kag.hu

Benkovics Anna

Biológia

Természetismeret

Költségvetési Bizottság tag

Szociális Bizottság tag

Termeszek munkacsoport-vezető

osztályfőnök
(Jim Bém)

benkovics.anna@kag.hu

Berta Viktória

spanyol nyelv osztályfőnök(Rojál bé) berta.viktoria@kag.hu

Bokor Ágnes

Filmek elemzése,

improvizáció

  bokor.agnes@kag.hu

Both Sára

japán nyelv,

kínai nyelv

  both.sara@kag.hu

Budaházi Andrea

spanyol nyelv osztályfőnök(Rojál bé) budahazi.andrea@kag.hu

Dan-Kiss Viktória

  gyógypedagógus dkv@kag.hu

Danó Zoltánné

  takarító  

Dénes Viktor

grafika   denes.viktor@kag.hu

Didics Dénes

testnevelés

Együttműködés fóruma tag

osztályfőnök(Jim Bém)

didics.denes@kag.hu

Dobi Fruzsina

Az ember

Természetismeret

  dobi.fruzsina@kag.hu

Döbrösi-Varga Judit

angol nyelv Együttműködés fóruma tag dvj@kag.hu

Farkasinszki Attila

  Rendszergazda attila.farkasinszki@kag.hu

Fűzi Katalin

elsősegély-
egészségtan

Gyógypedagógus

támogató munkacsoport-vezető

fuzi.katalin@kag.hu

Gál Tamás

Demokrácia

Sakktika

Tanulásmódszertan

osztályfőnök
(11-es körzet)
gal.tamas@kag.hu

Gerlei-Tóth Gabriella

 

gyógypedagógus-
árnyékpedagógus

toth.gabriella@kag.hu

Győrössy Krisztina

Biológia

Földrajz

Természetismeret

osztályfőnök(9nyb)

Szociális Bizottság tag

gyorossy.krisztina@kag.hu

 

Gyuriss Gábor

Anyanyelvi fejlesztés

Biológia

Komplex művészet

osztályfőnök(9nyb)

osztályfőnök
(B the Biggest B)

gyuriss.gabor@kag.hu

Házmán Noémi

Angol célnyelvi civilizáció

Angol nyelv

  hazman.noemi@kag.hu

Hegedűs Andrea

Spanyol nyelv

Gondolkodók társasága
tag

osztályfőnök
(Chill Out Session)

hegedus.andrea@kag.hu

Herczeg Krisztina

  Pedagógiai asszisztens herczeg.krisztina@kag.hu

Huhn Zsófia

Biológia

Elsősegély-
egészségtan

Természetismeret

Gondolkodók társasága
tag

Szakmai vezető

huhn.zsofia@kag.hu

Huwiler Judit

Testnevelés   huwiler.judit@kag.hu

Jakus Ágnes

Francia nyelv

Komplex művészet

Osztályfőnök
(Intimate)
jakus.agnes@kag.hu

Jamrich Júlia

  Gazdasági vezető jamrich.julia@kag.hu

Jantász Ildikó

Orosz nyelv Osztályfőnök
(Chill Out Session)
jantasz.ildiko@kag.hu

Jávor Judit

Matematika   javor.judit@kag.hu

Jenei Gabriella

Angol nyelv

Angol munkacsoport-vezető

osztályfőnök
(Wanna B)

jenei.gabriella@kag.hu

Judák Anna

Angol nyelv

Együttműködés fóruma
titkár

osztályfőnök
(smArties)

judak.anna@kag.hu

Kahla Samia

Arab nyelv   kahla.samia@kag.hu

Kécza András

Médiaismeret   kecza.andras@kag.hu

Kerekes András

 

gondnok-karbantartó

kerekes.andras@kag.hu

Király Gabriella

Komplex-művészet

Művészet

Rajz

  kiraly.gabriella@kag.hu

Kis-Rabata Tamás

Politikatudomány

Történelem

  krtamas@kag.hu

Kisded Kinga

Matematika   kisded.kinga@kag.hu

Kocsis József

Filozófia

Komplex-művészet

Német nyelv

Gondolkodók társasága tag

Kürttanács tag

osztályfőnök
(Chill Out Session)

kocsis.jozsef@kag.hu

Kocsis Márta

Kémia

Matematika

  kocsis.marta@kag.hu

Kovács Krisztina

  gazdasági-munkaügyi
ügyintéző
kovacs.krisztina@kag.hu

Könczöl Csaba

Angol nyelv

Együttműködés Fóruma tag

osztályfőnök
(Wanna b)

konczol.csaba@kag.hu

Krkeljics Mitár

Magyar mint idegennyelv

Szerb nyelv

  krkeljics.mitar@kag.hu

Kun Ágnes

testnevelés(jóga)   kun.agnes@kag.hu

Kuti István

Informatika

Webfejlesztés

Felvételi Bizottság tag

Oktatástechnikus

osztályfőnök
(Noname Heroes)

kuti.istvan@kag.hu

Láncziné Ferenc Lilla

  portás  

László Ilona

Közgazdaságtan   laszlo.ilona@kag.hu

Lévai Zsuzsanna

  Gazdasági ügyintéző levai.zsuzsanna@kag.hu

Lippai Kinga

Angol nyelv

Földrajz

  lippai.kinga@kag.hu

Majoros-Geréby

Ádám

Informatika

Matematika

Programozás

Gondolkodók társasága tag

Informatika-matematika
munkacsoport-vezető

Költségvetési Bizottság tag

mga@kag.hu

Markó Eszter

Angol nyelv Osztályfőnök
(Champ1ons)
marko.eszter@kag.hu

Matyi Csongor

pszichológia   matyi.csongor@kag.hu

Micskó Róbert

Anyanyelvi fejlesztés

Komplex művészet

Történelem

Adminisztrációs vezető

Gondolkodók társasága tag

osztályfőnök
(Noname Heroes)

micsko.robert@kag.hu

Molnár Csaba

  takarító  

Molnár Lajos

Földrajz

Testnevelés

Gondolkodók társasága tag

Iskolavezető

Kürttanács tag

molnar.lajos@kag.hu

Nagy Irén

Angol irodalom

Angol nyelv

Gondolkodók társasága tag

osztályfőnök
(9.nyb)

nagy.iren@kag.hu

Nagy Tibor

Földrajz osztályfőnök
(Night Watch)
nagy.tibor@kag.hu

Nagy Veronika

Angol nyelv

Holland nyelv

Üzleti angol

  nagy.veronika@kag.hu

Nemeh Diána

Anyanyelvi fejlesztés

Komplex-művészet

Magyar nyelv és irodalom

Mitológiák

Gondolkodók társasága tag

Művészet munkacsoport-vezető

osztályfőnök
(SmArties)

nemeh.diana@kag.hu

Németh Tamás

Mindent az állatokról

Természetismeret

osztályfőnök
(9.nyc)
nemeth.tamas@kag.hu

Omischl Ferenc

Etika

Filozófia

Komplex művészet

Együttműködés Fórua tag

Gondolkodók társasága tag

Társadalomtudomány munkacsoport-vezető

omischl.ferenc@kag.hu

Orgovány Lívia

Angol nyelv

Angol
munkacsoport-vezető

Felvételi Bizottság tag

osztályfőnök
(Arany Ások)

orgovany.livia@kag.hu

Ormai-Bauer Eszter

Matematika   ormaibauer@kag.hu

Parádi Szabolcs

Testnevelés

Testnevelés
munkacsoport-vezető

osztályfőnök
(B The Biggest B)

paradi.szabolcs@kag.hu

Perge Gergely

Matematika

Természetismeret

Gondolkodók társasága tag

Operatív vezető

osztályfőnök
(Arany Ások)

perge@kag.hu

Petrás Andrea

 Angol nyelv  osztályfőnök
(Champ1ons)
petras.andrea@kag.hu

Richárdné Kincses Adrienne

Környezet és természetvédelem

Német nyelv

Kürttanács tag

Magyar mint idegennyelv és választott nyelv 
munkacsoport-vezető

rka@kag.hu

Sándor Júlia

Matematika

  sandor.julia@kag.hu

Schmidt Dávid

Angol nyelv

Önismeret

Pszichológia

Pályázati felelős

schmidt.david@kag.hu

Sólyom Albert

Matematika

Tanulásmódszertan

  solyom.albert@kag.hu

Stark Péterné

 

Takarító

 

Sváb Ágnes

Dán nyelv

Komplex művészet

Gondolkodók társasága tag

Pedagógiai vezető

osztályfőnök
(11-es körzet)

svab.agnes@kag.hu

Sweetenham Peter

Angol nyelv

  sweetenham.peter@kag.hu

Szabados Lajos

Informatika

Matematika

Multimédia

Programozás

  szabados.lajos@kag.hu

Szabó Emese

Dalszövegek elemzése

Ének-zene

Komplex művészet

Zene

Gondolkodók társasága tag

Iskolakönyvtáros

osztályfőnök
(9.nya)

szabo.emese@kag.hu

Szabóné Tóth Krisztina

Orosz nyelv

  szabone.krisztina@kag.hu

Szécsényi Ádám

Természetismeret

  szecsenyi.adam@kag.hu

Szekeres Emese

  Iskolatitkár szekeres.emese@kag.hu

Szendrey Orsolya

Angol nyelv

Hétköznapok tudománya

  szendrey.orsolya@kag.hu

Szijártó Noémi

Latin nyelv

  szijarto.noemi@kag.hu

Sziklai István

  Portás  

Takács Sándor

Fizika

Matematika

  takacs.sandor@kag.hu

Thaly Hajnalka

  Gyógypedagógus thaly.hajnalka@kag.hu

Tóth Anikó

  Gyógypedagógus toth.aniko@kag.hu

Vadász Edit

  Gyógypedagógiai asszisztens vadasz.edit@kag.hu

Varga Fanni

  Iskolapszichológus varga.fanni@kag.hu

Varga Klára

Sakktika   varga.klara@kag.hu

Vigh Mónika

Angol nyelv

Dán nyelv

  vigh.monika@kag.hu

Virágh Szabolcs

Angol nyelv   viragh.szabolcs@kag.hu

Zales Gergő

  Karbantartó-takarító  

Zemen Anna

Olasz nyelv

Gondolkodók Társasága tag

Osztályfőnök
(Night Watch)

zemen.anna@kag.hu

Kürt Alapítvány

Alapítvány adószáma: 19179117-1-43

Alapítvány bankszámlaszáma: 11710002 - 20085449

Javaslatok, hibabejelentés

Az Ön véleménye kiemelten fontos a számunkra, ezért kérjük, amennyiben bármilyen észrevétele van a honlappal kapcsolatban, küldje el nekünk a honlap@kag.hu email címre.